Kurs na operatora pompy do mieszanki betonowej | Inżynieria Gdańsk
  1. Home
  2. Szkolenia
  3. Uprawnienia operatora maszyn
  4. Pompy do mieszanki betonowej
Wstecz

Szkolenia

Uprawnienia operatora maszyn

Zobacz listę szkoleń

Pompy do mieszanki betonowej

4-7

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 11 stycznia 2017 r. zmieniającym Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.
 

CEL KURSU:

  • przygotowanie kandydata do praktycznego i teoretycznego egzaminu państwowego przed komisją z Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy  w zakresie obsługi pomp do mieszanki betonowej - wszystkie kl. III

 

CERTYFIKATY/ZAŚWIADCZENIA:

Po pozytywnym wyniku egzaminu uczestnik otrzymuje bezterminowe uprawnienia do wykonywania zawodu operatora pomp do mieszanki betonowej (świadectwo pozytywnego wyniku egzaminu oraz wpis do książki operatora maszyn roboczych). 

 

Szkolenie teoretyczne, praktyczne, egzamin oraz badania lekarskie odbywają się w naszej siedzibie. Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn IMBiGS w Warszawie prowadzi rejestr wydawanych świadectw i wpisów do książki operatora i wydaje duplikaty w/w uprawnień.

 

 

--------

Zachęcamy mieszkańców Pomorza: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Reda, Rumia, Wejherowo, Kościerzyna, Słupsk, Tczew, Malbork, Kwidzyn, Bytów, Lębork, Chojnice, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Grudziądz, Olsztyn, Ostróda i innych miejscowości województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego - do uczestnictwa w naszych kursach UDT/TDT, operatorów maszyn budowlanych, sprzętu drogowego, monterów rusztowań, a także szkoleniach spawalniczych i elektroenergetycznych. Nasze centrum szkoleniowe w Gdańsku posiada dwie siedziby. Siedziba główna z centrum wykładowym i placem manewrowym leży blisko Dworca Głównego i zjadu z obwodnicy, co ułatwia dojazd do nas z różnych części regionu.

404142

Chcesz podnieść

swoje kwalifikacje?

669 381 859

601 295 296

Trakt św. Wojciecha 207, 80 - 017 Gdańsk

Al. Gen. J. Hallera 16/18, 80 - 426 Gdańsk

Layer_161
Layer_16
Facebook
Facebook