Kursy operatorów maszyn budowlanych Gdańsk, Gdynia | Inżynieria
  1. Home
  2. Szkolenia
  3. Uprawnienia operatora maszyn
  4. Informacje ogólne
Wstecz

Szkolenia

Uprawnienia operatora maszyn

Zobacz listę szkoleń

Informacje ogólne

18

Wachlarz urządzeń wykorzystywanych do robót budowlanych jest bardzo szeroki. Bezpieczna eksploatacja maszyn stosowanych przy pracach ziemnych czy drogowych oparta jest na właściwej wiedzy i umiejętnościach operatora. 
 

PODSTAWA PRAWNA

Z dniem 1 kwietnia 2017 r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 11 stycznia 2017 r. (tekst ujednolicony Dz. U. z 2018, poz. 583) zmieniające Rozporządzenie Ministra Gospodarki z 20.09.2001 roku (Dz.U. Nr 118, poz.1263). Wymienione w powyższym akcie prawnym maszyny robocze mogą być obsługiwane wyłącznie przez osoby, które ukończyły szkolenie i uzyskały pozytywny wynik ze sprawdzianu przed Komisją Egzaminacyjną. Zgodnie z decyzją Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie prowadzimy szkolenia we wszystkich klasach uprawnień dla operatorów sprzętu budowlano - drogowego.

 

GDZIE SZKOLIMY?

Zajęcia teoretyczne odbywają się w Gdańsku, przy Al. Gen. J. Hallera 16/18,  w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1. Parking dla samochodów znajduje się na zapleczu szkoły – wjazd przez bramę obok wejścia głównego CKZiU. Dysponujemy salami dydaktycznymi o powierzchni od 40 do 100 m2. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny, makiety, plansze, przekroje maszyn co w znacznym stopniu ułatwia proces przyswajania wiedzy przez kursantów. Zajęcia praktyczne przeprowadzamy w naszym oddziale w Gdańsku – Oruni przy ul. Trakt św. Wojciecha 207, w bliskim sąsiedztwie Urzędu Dozoru Technicznego.

 

BAZA SPRZĘTU

Gwarantujemy przeprowadzenie zajęć praktycznych na każdym urządzeniu - posiadamy własne maszyny: koparkoładowarki JCB 3CX, koparkę jednonaczyniową JCB, ładowarkę jednonaczyniową JCB, wózek teleskopowy/wielozadaniowy nośnik osprzętu Manitou oraz JCB. Ponadto elektrownię polową, przecinarki, zagęszczarki, pilarki mechaniczne do ścinki drzew, narzędzia udarowe ręczne itd.

 

ELASTYCZNY HARMONOGRAM - DOPASOWANY DO TWOJEGO PLANU DNIA

Szkolimy 6 dni w tygodniu, w godzinach od 8 – 18. Codziennie w godzinach od 16 do 20 lub w godzinach porannych od 8 – 12.

 

EGZAMINY PAŃSTWOWE

Kursy, które tego wymagają zakończone są egzaminami państwowymi przed komisją z Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy. Egzaminy państwowe teoretyczne i praktyczne odbywają się w naszej siedzibie.

 

KADRA DYDAKTYCZNA

Wykłady oraz zajęcia praktyczne prowadzą doświadczeni specjaliści z dziedziny budowy, konserwacji oraz eksploatacji maszyn, posiadający niezbędne umiejętności pedagogiczne. Fakt, iż są to osoby z wieloletnim stażem w branży budowlanej ma pozytywny wpływ na efektywny przekaz wiadomości.

 
NAJWAŻNIEJSZE - każdego kursanta traktujemy indywidualnie! Szanujemy Twój czas, a wiedza i umiejętności jakie zdobędziesz na naszych kursach spowodują, że nie tylko zdasz egzaminy IMBiGS, ale również będziesz miał świadomość swoich praw i obowiązków, a także zagrożeń jakie czyhają na operatora w jego w codziennej pracy!

 

 

 

--------

Nasza oferta szkoleniowa jest skierowana do mieszkańców całego województwa pomorskiego, a także całej Polski pólnocnej. Jesteś z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Redy, Rumii, Wejherowa, Kościerzyny, Słupska, Tczewa, Malborka, Kwidzyna, Bytowa, Lęborka, Chojnic oraz Nowego Dworu Gdańskiego? W Gdańsku posiadamy doskonale wyposażone miejsca szkoleniowe oraz plac manewrowy. Lokalizacja tuż obok Dworca Głównego, niedaleko zjazdu z obwodnicy - to kolejne udogodnienie dla uczestników. Chcesz rozpocząć kariere jako operator lub konserwator maszyn? Zapraszamy! 

814550614955

Chcesz podnieść

swoje kwalifikacje?

669 381 859

601 295 296

Trakt św. Wojciecha 207, 80 - 017 Gdańsk

Al. Gen. J. Hallera 16/18, 80 - 426 Gdańsk

Layer_161
Layer_16
Facebook
Facebook