Kurs na operatora przecinarki do nawierzchni | Inżynieria Gdańsk
  1. Home
  2. Szkolenia
  3. Uprawnienia operatora maszyn
  4. Przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym
Wstecz

Szkolenia

Uprawnienia operatora maszyn

Zobacz listę szkoleń

Przecinarki do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym

55-214

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 11 stycznia 2017 r. zmieniającym Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

 

CEL KURSU:

  • przygotowanie kandydata do praktycznego i teoretycznego egzaminu państwowego przed komisją z Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy w zakresie obsługi przecinarek do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym - wszystkie klasa III

 

CERTYFIKATY/ZAŚWIADCZENIA:

Po pozytywnym wyniku egzaminu uczestnik otrzymuje bezterminowe uprawnienia do wykonywania zawodu operatora przecinarek do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym (świadectwo pozytywnego wyniku egzaminu oraz wpis do książki operatora maszyn roboczych). 

 

Szkolenie teoretyczne, praktyczne, egzamin oraz badania lekarskie odbywają się w naszej siedzibie. Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn IMBiGS w Warszawie prowadzi rejestr wydawanych świadectw i wpisów do książki operatora i wydaje duplikaty w/w uprawnień.

 

-----

Zapraszamy na kursy i szkolenia zawodowe mieszkańców województwa pomorskiego (Gdańsk, Sopot, Gdynia, Reda, Rumia, Wejherowo, Kościerzyna, Słupsk, Tczew, Malbork, Kwidzyn, Bytów, Lębork, Chojnice, Nowy Dwór Gdański). Centrum Szkoleń Inżynieria w Gdańsku oferuje kursy dla operatorów UDT/TDT, maszyn budowlanych, sprzętu drogowego, monterów rusztowań, a także kursy dla spawaczy czy elektroenergetyczne. Dogodna lokalizacja siedziby głównej Inżynierii przy Dworcu Głównym w Gdańsku ułatwia dojazd do nas z całego regionu. Druga siedziba zlokalizowana jest we Wrzeszczu. 

55-21355-21555-214

Chcesz podnieść

swoje kwalifikacje?

669 381 859

601 295 296

Trakt św. Wojciecha 207, 80 - 017 Gdańsk

Al. Gen. J. Hallera 16/18, 80 - 426 Gdańsk

Layer_161
Layer_16
Facebook
Facebook