Kurs operator remontera do nawierzchni dróg | Inżynieria Gdańsk
  1. Home
  2. Szkolenia
  3. Uprawnienia operatora maszyn
  4. Remontery nawierzchni dróg
Wstecz

Szkolenia

Uprawnienia operatora maszyn

Zobacz listę szkoleń

Remontery nawierzchni dróg

22-25

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 11 stycznia 2017 r. zmieniającym Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.
 

CEL KURSU:

  • przygotowanie kandydata do praktycznego i teoretycznego egzaminu państwowego przed komisją z Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy  w zakresie obsługi remonterów nawierzchni dróg - wszystkie kl. III

 

CERTYFIKATY/ZAŚWIADCZENIA:

Po pozytywnym wyniku egzaminu uczestnik otrzymuje bezterminowe uprawnienia do wykonywania zawodu operatora remonterów nawierzchni wszystkie kl. III (świadectwo pozytywnego wyniku egzaminu oraz wpis do książki operatora maszyn roboczych). 

 

Szkolenie teoretyczne, praktyczne, egzamin oraz badania lekarskie odbywają się w naszej siedzibie. Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn IMBiGS w Warszawie prowadzi rejestr wydawanych świadectw i wpisów do książki operatora i wydaje duplikaty w/w uprawnień.

 

 

------

Oferujemy profesjonalne kursy i szkolenia dla operatorów i konserwatorów urządzeń UDT/TDT, maszyn budowlanych i drogowych, monterów rusztowań, spawalnicze, zgrzewania, elektroenergetyczne czy CNC. Zapraszamy osoby z całego województwa pomorskiego (Gdańsk, Sopot, Gdynia, Reda, Rumia, Wejherowo, Kościerzyna, Słupsk, Tczew, Malbork, Kwidzyn, Bytów, Lębork, Chojnice, Nowy Dwór Gdański). Nasza siedziba główna, plac manewrowy i sale wykładowe, zlokalizowana jest niedaleko Dworca Głównego w Gdańsku a także zjadu z obwodnicy. Ułatwia to znacznie dojazd do nas z innych miast Pomorza. 

Chcesz podnieść

swoje kwalifikacje?

669 381 859

601 295 296

Trakt św. Wojciecha 207, 80 - 017 Gdańsk

Al. Gen. J. Hallera 16/18, 80 - 426 Gdańsk

Layer_161
Layer_16
Facebook
Facebook