Kurs na operatora frezarki drogowej Gdańsk, Gdynia | Inżynieria
  1. Home
  2. Szkolenia
  3. Uprawnienia operatora maszyn
  4. Frezarki do nawierzchni dróg samojezdne
Wstecz

Szkolenia

Uprawnienia operatora maszyn

Zobacz listę szkoleń

Frezarki do nawierzchni dróg samojezdne

9-12

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 11 stycznia 2017 r. zmieniającym Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.
 

CEL KURSU:

  • przygotowanie kandydata do praktycznego i teoretycznego egzaminu państwowego przed komisją z Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy w zakresie obsługi frezarek do nawierzchni dróg samojezdnych - wszystkie klasa pierwsza.

CERTYFIKATY/ZAŚWIADCZENIA:

Po pozytywnym wyniku egzaminu uczestnik otrzymuje bezterminowe uprawnienia do wykonywania zawodu operatora frezarek do nawierzchni dróg samojezdnych (świadectwo pozytywnego wyniku egzaminu oraz wpis do książki operatora maszyn roboczych).  

 

Szkolenie teoretyczne, praktyczne, egzamin oraz badania lekarskie odbywają się w naszej siedzibie. Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn IMBiGS w Warszawie prowadzi rejestr wydawanych świadectw i wpisów do książki operatora i wydaje duplikaty w/w uprawnień.

 

 

-------

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gdańska, Sopotu, Gdyni, Redy, Rumii, Wejherowa, Kościerzyny, Słupska, Tczewa, Malborka, Kwidzyna, Bytowa, Lęborka, Chojnic oraz Nowego Dworu Gdańskiego na nasze kursy i szkolenia zawodowe dla operatorów i konserwatorów. W Gdańsku posiadamy dwie siedziby, gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne oraz specjalnie przygotowany plac manewrowy do zajęc praktycznych. Obie w bardzo dogodnych lokalizacjach. 

Chcesz podnieść

swoje kwalifikacje?

669 381 859

601 295 296

Trakt św. Wojciecha 207, 80 - 017 Gdańsk

Al. Gen. J. Hallera 16/18, 80 - 426 Gdańsk

Layer_161
Layer_16
Facebook
Facebook