Kurs operatora kafary Gdańsk, Gdynia | Inżynieria
  1. Home
  2. Szkolenia
  3. Uprawnienia operatora maszyn
  4. Kafary
Wstecz

Szkolenia

Uprawnienia operatora maszyn

Zobacz listę szkoleń

Kafary

Kursy operatorów maszyn do robót ziemnych są realizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 11 stycznia 2017 r. zmieniającym Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i innych urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.
 

CEL KURSU:

  • przygotowanie kandydata do praktycznego i teoretycznego egzaminu państwowego przed komisją z Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z Warszawy  w zakresie obsługi kafarów wszystkich typów - bez klasy

 

CERTYFIKATY/ZAŚWIADCZENIA:

Po pozytywnym wyniku egzaminu uczestnik otrzymuje bezterminowe uprawnienia do wykonywania zawodu operatora kafarów wszystkich typów (świadectwo pozytywnego wyniku egzaminu oraz wpis do książki operatora maszyn roboczych).

 

Szkolenie teoretyczne, praktyczne, egzamin oraz badania lekarskie odbywają się w naszej siedzibie. Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn IMBiGS w Warszawie prowadzi rejestr wydawanych świadectw i wpisów do książki operatora i wydaje duplikaty w/w uprawnień.

 

 

----------

Wszystkich mieszkańców woj. pomorskiego: Gdańska, Sopotu, Gdyni, Redy, Rumii, Wejherowa, Kościerzyny, Słupska, Tczewa, Malborka, Kwidzyna, Bytowa, Lęborka, Chojnic i Nowego Dworu Gdańskiego zachęcamy do wzięcia udziału w naszych kursach zawodowych. W Gdańsku czekają na Was nasze dwie siedziby oraz świetnie przygotowany plac manewrowy. Dzięki lokalizacji blisko Dworca Głównego oraz niedaleko zjazdu z obwodnicy, dojazd do nas jest wyjątkowo wygodny.

Chcesz podnieść

swoje kwalifikacje?

669 381 859

601 295 296

Trakt św. Wojciecha 207, 80 - 017 Gdańsk

Al. Gen. J. Hallera 16/18, 80 - 426 Gdańsk

Layer_161
Layer_16
Facebook
Facebook